CZ 100_431.png
SK 100_431.png
HU 100_431.png
PL 100_431.png
FR 3.png
flag ES 30x20.png
clearshot
THIS SITE IS UNDER CONSTRUCTION (IS BEING TRANSLATED INTO SPANISH)

CO TO JEST ClearShot?
ClearShot to składany stelaż wielkości karty kredytowej, który służy, jako statyw. Jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami, nawet z iPhone 5! Został zaprojektowany w celu poprawy jakości fotografii. Aktualnie opatentowany.
Na pewno zrobiliście już sobie kilka zdjęć „z ręki” z dziewczyną, chłopakiem lub przyjaciółmi. Wyciągasz rękę i próbujesz wszystkich uchwycić w obiektywie. Nawet, jeśli zdjęcie jest ostre, widzisz tam swoją rękę, a często otrzymujesz efekt podwójnego podbródka. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz powierzyć swój telefon wart 2 000 złotych nieznanym przechodniom…
DLACZEGO POTRZEBUJESZ ClearShot?
Odpowiedź jest prosta - każdy z nas chce otrzymać zdjęcia lepszej jakości, ale nikt nie chce nosić ze sobą nieporęcznego i zbędnego bagażu. Taki mini statyw bez problemu zmieści się w każdej kieszeni lub portfelu, nie zajmując dużo miejsca.
Wyjmij swój ClearShot z portfela i za pomocą tylko dwóch palców rozłóż go w pozycji gotowej do zrobienia profesjonalnych fotografii. Umieść smartfon, ustaw samowyzwalacz i bądź kreatywny! Działa w pozycji poziomej, pionowej oraz pod kątem ok. 45 stopni.. ClearShot jest stabilny, szybki, łatwy do rozkładania oraz bardzo poręczny dzięki minimalnym wymiarom.
CZY MÓJ TELEFON BĘDZIE KOMPATYBILNY ZE STATYWEM ClearShot?
TAK. Unikalna konstrukcja umożliwia wykorzystanie wszystkich smartfonów na rynku. Większe telefony, takie jak Samsung Galaxy S, ze względu na wagę i wymiary, pozwalają na stałe kąty 45 i 90 stopni.
DLACZEGO NIE PRODUKUJE SIĘ JEDYNY PRZYPADEK Z BUDOWANYM STOISKEM?
Odpowiedź jest krótka: WOLNOŚĆ! Istnieją setki przypadków i pokrowców na smartfony. Niektórzy ludzie są gotowi zapłacić wysoką sumę za wyśnienego woreczka. A my nie chcemy niczego zmieniać ani nikogo przekonywać, że należy kupić coś specjalnego. ClearShot został zaprojektowany tak, by pasował każdemu.
DO CZEGO SŁUŻY ClearShot?
Służy jako statyw do wykonania ostrzejszych zdjęć autoportretów lub zdjęć grupowych. Ponadto może być używany do rozmów wideo, takich jak Skype. Możesz wykonywać sekwencję zdjęć lub obejrzeć film w przerwie obiadowej. Wraz z bezprzewodową klawiaturą podłączoną np. poprzez Bluetooth, stworzysz niepowtarzalny mini komputer, poprzez który szybko wyślesz SMS-y lub e-maile.
CZY ZMIEŚCI SIĘ DO PORTFELA? JAKIJEJ JEST WIELKOŚCI?
Oczywiście, zmieści się bez problemu! Jego długość jest o 3 mm krótsza niż klasyczna karta kredytowa, dlatego ClearShot łatwo dopasuje się do Twojego portfela.

wymiary:
Długość: 81 mm = 3 mm krótsza niż klasyczna karta kredytowa
Szerokość: 53 mm = 1 mm węższa niż klasyczna karta kredytowa
Grubość: 2, 2 mm = taka jak dwie złączone karty kredytowe
JAKIE KĄTY NACHYLENIA MOŻNA OSIĄGNĄĆ?
Zmiana kąta jest bardzo prosta - po prostu porusz smartfonem, a on pozostanie w nowej konfiguracji. Kąty 45 i 90 stopni są możliwe do ustawiania, dzięki wyprofilowanym otworom. Wpływ na zakres ustawienia możliwych kątów ma grubość smartfona.
JEST TAKI CIENKI! CZY FAKTYCZNIE ZAPEWNIA DOBRE OPARCIE?
Tak - ClearShot zapewnia doskonałą stabilność telefonu praktycznie pod każdym kątem. Nawet, jeśli zmienisz kąt telefonu, przeniesiony środek ciężkości pozostanie utrzymany dzięki dopasowanym ściankom.
CZY ClearShot JEST STWORZONY DO WIELOKROTNEGO UŻYWANIA?
ClearShot został zaprojektowany tak, aby używanie statywu trwało wiecznie. Działa podobnie jak otwieranie pudełka TicTac- ów!. Boczne ścianki można więc wielokrotnie składać i rozkładać, nie
martwiąc się o złamanie zawiasów. Wyprodukowaliśmy już kilka tysięcy egzemplarzy i nie odnotowaliśmy reklamacji z powodu pęknięć lub innych uszkodzeń statywu przy prawidłowym użytkowaniu zgodnym z instrukcją obsługi.
© clearshoteu.eu 2014
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one